Werkgroepen

Print Friendly, PDF & Email

Die Goude wil de kennis van de geschiedenis van Gouda ontwikkelen en verspreiden. Ook wil de vereniging dat de boven- en ondergrondse monumenten, het bodemarchief en de oorspronkelijke ruimtelijke structuur van de stad worden behouden. Om dit te bereiken, verzorgt Die Goude allerlei activiteiten en publicaties.

De uitwerking hiervan vindt plaats in de navolgende werkgroepen:

WerkgroepCoördinatore-mailadres
CommunicatieGert Jan Jansennieuwsbrief@diegoude.nl
TidingePaul van Horssenredactie-tidinge@diegoude.nl
StadhuisdienstBep van de Streekgijsje@kpnmail.nl
LezingenAnja Roelofsmolly.roelofs@gmail.com
ExcursiesWilma Dubbinkwildubkip@gmail.com
WatergildeHans Krijgsmanj.s.krijgsman@caiway.nl
SluiswachtersgildeHans Verweyhansverwey@planet.nl
RuimteHan Breedveldhan.breedveld@planet.nl
GeschiedenisprijsPaul van Horssengeschiedenisprijs@diegoude.nl
Gouda op schriftMarc Couwenberghcti@marccouwenbergh.nl