Overzicht

Print Friendly, PDF & Email

Die Goude wil de kennis van de geschiedenis van Gouda ontwikkelen en verspreiden. Ook wil de vereniging dat de boven- en ondergrondse monumenten, het bodemarchief en de oorspronkelijke ruimtelijke structuur van de stad worden behouden. Om dit te bereiken, verzorgt Die Goude allerlei activiteiten en publicaties.

De uitwerking hiervan vindt plaats in de navolgende werkgroepen:

WerkgroepCoördinatore-mailadrestelefoonnr.
CommunicatieGert Jan Jansengertjan@jansengouda.demon.nl0182-539297
TidingePaul van Horssenredactie-tidinge@diegoude.nl0182-536053
StadhuisdienstBep van de Streekgijsje@kpnmail.nl0182-573526
LezingenMarian Heeringaheeringamarian@gmail.com0182-539052
ExcursiesWilma Dubbinkwildubkip@gmail.com0182 570373
WatergildeHans Krijgsmanj.s.krijgsman@caiway.nl06-83588421
SluiswachtersgildeHans Verweyhansverwey@planet.nl0182 526676
RuimteJan de Haanjdehaan19@kpnmail.nl0182-526534
GeschiedenisprijsPaul van Horssengeschiedenisprijs@diegoude.nl0182-536053