Overzicht

Print Friendly, PDF & Email

Die Goude wil de kennis van de geschiedenis van Gouda ontwikkelen en verspreiden. Ook wil de vereniging dat de boven- en ondergrondse monumenten, het bodemarchief en de oorspronkelijke ruimtelijke structuur van de stad worden behouden. Om dit te bereiken, verzorgt Die Goude allerlei activiteiten en publicaties.

De uitwerking hiervan vindt plaats in de navolgende werkgroepen:

WerkgroepCoördinatore-mailadres
CommunicatieGert Jan Jansennieuwsbrief@diegoude.nl
ExcursiesJan Verkerkjverkerk94@planet.nl
Gebouwd ErfgoedBianca van den Bergbiancavandenberg@gisterra.nl
GeschiedenisprijsPaul van Horssengeschiedenisprijs@diegoude.nl
Gouda op schriftMarc Couwenberghcti@marccouwenbergh.nl
Gouda TijdmachineMarilou Remmeltsremmelts@planet.nl
LezingenPaul van der Polpmvanderpol@gmail.com
SluiswachtersgildeHans Verweyhansverwey@planet.nl
StadhuisdienstBep van de Streekgijsje@kpnmail.nl
TidingePaul van Horssenredactie-tidinge@diegoude.nl
WatergildeHans Krijgsmanwatergilde@diegoude.nl